Декоративна штукатурка МАК-СПРЕЙ

Декоративна штукатурка МАК-СПРЕЙ - АМЕРИКАНКА

реєстрація на майстер-класс МАК-СПРЕЙ

Декоративна штукатурка МАК-СПРЕЙ — новий матеріал для фінішного, декоративного оздоблення стін і стель всередині приміщень, атакож фасадів будівель.

Механічний спосіб нанесения (використовується повітряний компрессор та Хоппер) дозволяє отримати "космічну" швидкість нанесення декоративної штукатурки. Так один майстер за рабочий день виготовлює 250 квадратних метрів поверхні, готової до фарбування. Такі об'єми не можна порівнювати з продуктивністю при нанесенні декоративних оздоблень, таких, як "Короїд" або "Баранець".

З іншого боку декоративна штукатурка МАК-СПРЕЙ є досить вигідним варіантом оздоблення з економічної точки зору. Так на момент написання цієї статті — вартість матеріалу, в перерахунку на 1 квадратний метр, становить лише 7,00 гривень. Якщо порівнювати вказану цифру та переглянути вартість декоративної штукатурки по типу «Короїд» або «Баранець», або ж задуматись над шпалерами під фарбування, то така затія обійдеться Вам в щонайменше 20,00 гривень за квадратний метр. Ось тепер рахуйте самі - обравши механічне нанесення декоративної штукатурки МАК-СПРЕЙ, Ви яскраво економите власний час та кошти.

Наша продукція

[wa-wps]

Співпраця

Компанія "Мікс М" та торгівельні марки "Макен" і "МАК-СПРЕЙ", працюючи на будівельному ринку України понад 10 років, зарекомендували себе як успішний та надійний партнер. Ми пропонуємо прості та вигідні умови співпраці "без підводних каменів", для будь-якого формату Вашого бізнесу, незалежно від того - Ви спеціаліст по оздоблювальним роботам або ж велика будівельна Компанія. Ми відчинені до Ваших пропозицій, та за результатами перемовин, обов'язково запропонуємо варіант взаємних відносин, вигідних для всіх.

 

Декоративне оздоблення в цифрах

2014 рік


Виконане оздоблення

66 900

кв.метрів нашими матеріалами


Найбільші об'єкти:

ЖК «Європейське Місто»

ЖК «Щасливий»

ЖК «Зелений Квартал»

ЖК «Британський Квартал»

2015 рік


Виконане оздоблення

121 100

кв.метрів нашими матеріалами


 Найбільші об'єкти:

ЖК «Лісовий Квартал»

ЖК «Панорамне містечко»

ЖК «Кришталеві Джерела»

ЖК «Новопечерські Липки»

2016 рік


Виконане оздоблення

309 300

кв.метрів нашими матеріалами


 Найбільші об'єкти:

ЖК «Софія»

ЖК «Палладіум»

ЖК «Мілленіум»

 

Декоративна штукатурка Київ був першим із міст, які мали змогу якісно оцінити всі можливості декоративного оздоблення МАК-СПРЕЙ. Спочатку наш продукт став відомим під назвою "СПРЕЙ-ТЕКСТУРА" і саме про фактурний спрей ходили легенди у вузьких колах професійних будівельників - майстрів своєї справи, та роду козацького. За досить короткий час - Наш матеріал МАК-СПРЕЙ Отримав визнання серед найбільших будівельних компаній. Більшість великих будівельних об'єктів просто не можуть обійтись без, свого роду, "Будівельної панацеї" - декоративної штукатурки, яка дозволяє в досить короткі строки виконати фінальну стадію підготовки новобудов до здачі в експлуатацію, а головне - значно дешевше аналогічних матеріалів, та при цьому, такий оздоблювальний матеріал має високу якість, а головне - гідний вигляд, що випромінює відчуття розкоші та достатку. 

 

Порівнюючи аналоги зі схожими фактурами

мак-спрей
короед
барашек
обои под покраску

Але основна відмінність не лише в значній різниці за цінами, але і те, що нанесення декоративного оздоблення американка, виконується механічних способом, завдяки чому Наш МАК-СПРЕЙ дозволяє економити велику кількість часу та сил, що витрачаються на ручне виконання робіт. Декоративна штукатурка, нанесена за допомогою повітряного компрессора має велику кількість переваг, що вказані в описах до кожного продукту.