Нанесення декоративної штукатурки МАК-СПРЕЙ власноруч

нанесение декоративной штукатурки своими руками

Нанесення декоративної штукатурки МАК-СПРЕЙ власноруч не є складним процесом, для виконання опоряджувальних робіт буде потрібно лише трохи терпіння, фантазії, і звичайно ж повітряний компресор, проекційний пістолет і полутер.

Підготовчі роботи перед нанесенням, ми розглянули в статті: Оздоблення декоративною штукатуркою МАК-СПРЕЙ, тепер же приступимо безпосередньо до нанесення.

Для початку слід замісити декоративну штукатурку, для приготування готового розчину буде необхідно близько 4-6 літрів води, в готовому вигляді суміш нагадує сметану. Варто домогтися такої консистенції, при якій розчин буде текучим в проекційному пістолеті і не розпливатися при попаданні на поверхню стіни або стелі. Приготування суміші в перший раз може скласти деякі труднощі, але методом проб і помилок, Ви обов’язково досягнете потрібного результату.

 

Наступним етапом є безпосередньо процес нанесення. для цього використовується повітряний компресор, основним параметром якого є його продуктивність — для одноразового ремонту можна використовувати компресор з продуктивністю від 250 літрів повітря на хвилину. Для професійного ж нанесення — рекомендуємо вибрати компресор з продуктивністю від 350 літрів в хвилину. Такий компресор дозволить Вам виконувати нанесення без зупинок, щоб підкачати тиск в резервуарі, обьем останнього же не має значення.

Нанесення декоративної штукатурки своїми руками не обійдеться без використання Хопра, він же — проекційний пістолет. Він являє свого роду дозатор для змішування декоративної суміші з повітрям в певних пропорціях. Щоб досягти необхідного розміру фактури — Вам необхідно всього лише відрегулювати подачу повітря (часто на самих пістолетах вони не завжди добре виконані, і на додачу до стандартних одягають додатковий кран кульовий пневматичний). Також на самому проекційному пістолеті ще є гвинт, який відповідає за регулювання кількості розчину, що проходить через сопло. Забігаючи вперед — сопло використовують стандартне з комплекту до пістолета, а саме діаметром 8 мм. Отже, щоб отримати дрібну фактуру — необхідно відкрити кран подачі повітря, а гвинт суміші, навпаки, прикрутити. Аналогічно, для отримання великої фактури — зменшуємо кількість повітря і підкручуємо більше розчину. Все просто, плавними регулюваннями обох параметрів можна виконати нанесення декоративної штукатурки МАК-СПРЕЙ своїми руками з абсолютно будь-яким розміром і щільністю остаточної фактури.

Нанесення декоративної штукатурки своїми руками вже можна вважати завершеним, але отриману фактуру також ще можна і пригладити, використовуючи полутер. Не варто сильно притискати цей інструмент до стіни, ніжними притисками і плавними рухами в різних напрямках можна досягти відмінного зовнішнього вигляду стін і стель, а головне — другого ідентичного рішення просто не буде.