Декоративна штукатурка для заміського будинку

Створення стильного, привабливого і унікального інтер’єру багато в чому залежить саме від особливостей внутрішньої обробки приміщень. Хоча на ринку на сьогоднішній день і представлена ​​велика різноманітність матеріалів, реалізувати по-справжньому неповторну поверхню довгий час було досить складно або дорого. Виготовлена ​​на потужностях вітчизняного підприємства декоративна штукатурка дала можливість створювати неповторні малюнки з мінімальними витратами часу, ресурсів і зусиль. Широкий вибір доступних фактур і забарвлень, можливості комбінування і забарвлення, ефектна рельєфна поверхня вже стали характерною рисою наших матеріалів.

Купити декоративну штукатурку

Саме поняття нанесення декоративного оздоблення не нове на вітчизняному ринку, проте через високу вартість передових європейських та американських зразків широке поширення отримав тільки обмежений набір покриттів. Сучасне обладнання і прогресивний підхід до створення сумішей, реалізованих на базі наших потужностей, дозволив об’єднати високу якість, унікальні можливості і прийнятні розцінки в рамках представленої продукції. Декоративна штукатурка МАК-СПРЕЙ виготовлена ​​на основі екологічно чистих полімерних складових, повністю безпечних для використання в будь-яких житлових і адміністративних приміщеннях незалежно від типу і режиму експлуатації.

Найбільш поширеним питанням при виборі оздоблення з рельєфною поверхнею є її стійкість до механічних впливів. Наш спеціалізований склад відповідає світовим стандартам якості і вже відмінно зарекомендував себе на практиці. В результаті швидкого і рівномірного машинного нанесення частки стають невід’ємною частиною поверхні. Високі показники адгезії виключають відлипання та викрашування. Декоративне оздоблення МАК-СПРЕЙ відноситься до типу «американка». Ця технологія досить активно використовуються в США, Канаді та Мексиці, широко поширена в Європі. Наша компанія не тільки робить дане оздоблення більш доступним для українських замовників, а й пропонує матеріали останнього покоління з поліпшеними якостями і великими можливостями.

Декоративна штукатурка для механічного нанесення створює унікальну фактуру з рельєфних крапель найрізноманітнішої форми. Подальше «розгладження» забезпечує рівну дворівневу поверхню. Верхній шар може бути додатково забарвлений валиком для створення виразного, привабливого і насиченого малюнка.