Декоративна штукатурка — виставка у Львові

Декоративна штукатурка МАК-СПРЕЙ представлена ​​на Львівській виставці БудЕкспоВесна 2017 у Львові. Відвідати виставку у Вас є можливість з 21-го по 24 березня у Львові, за адресою: вул. Щирецька, 36 в виставковому центрі.

У перший же день декоративна штукатурка МАК-СПРЕЙ заінтригувала багатьох відвідувачів і не залишила байдужими навіть самих знедолених скептиків. Декоративний матеріал, розроблений компанією МІКС М, підкорює низку переваг, як при нанесенні, так і при експлуатації матеріалу. Через 3 роки на ринку, декоративна штукатурка піддалася ряду удосконалень, стала ще краще, розширила і розширює лінійку продуктів і не має конкурентоспроможних аналогів на українському ринку.

Декоративна штукатурка МАК-СПРЕЙ дивує своєю простотою не тільки майстрів і керівників будівельних бригад, але також і людей, зацікавлених у виконанні ремонтних робіт, в своїх приміщеннях, таких як квартири, приватні будинки та інше.

Незвичайний інтерес до нашого матеріалу був викликаний у викладача дизайну у Львівському Архітектурному інституті, оскільки, лише деякі матеріали можуть похвалитися розмаїттям і кількістю фактур з одного мішка, як це робить МАК-СПРЕЙ. Вибираючи одну декоративну суміш, вона дозволить Вам створити більше 10-ти різних фактур одним матеріалом.